За цим Договором публічної оферти (надалі – Договір) – Товариство з обмеженою відповідальністю «Торговельна компанія «ЮЛіС», код ЄДРПОУ 24389020, місце знаходження за адресою: 36007, м. Полтава, вул. Маршала Бірюзова, 47-Б — Продавець, що здійснює продаж Товарів за допомогою Веб-сайту https://ulis.com.ua, з одно боку, та будь-яка особа, яка має намір придбати Товар, зображення якого розміщено на відповідних сторінках Веб-сайту https://ulis.com.ua – Покупець, з іншого боку, разом іменовані – Сторони, приймають умови даного Договору про наступне:

1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

Договір публічної оферти – публічна пропозиція Продавця, яка розміщена на Веб-сайті https://ulis.com.ua, адресована невизначеному колу осіб з метою укладання Договору купівлі-продажу Товару в порядку та умовах, визначених даною офертою.

Акцепт – прийняття Покупцем пропозиції Продавця щодо придбання Товару, зображення якого розміщенні на Веб-сайті https://ulis.com.ua, шляхом оформлення замовлення.

Замовлення – належним чином оформлена та розміщена на Веб-сайті https://ulis.com.ua заявка Покупця, яка адресується Продавцю на купівлю та доставку Товару.

Товар – перелік матеріальних об’єктів, розміщений на Веб-сайті https://ulis.com.ua з метою його подальшого продажу, із зазначенням назви, ціни, опису характеристик та інформацією щодо наявності.

Гарантійний термін — це термін, протягом якого виробник (продавець) приймає на себе зобов’язання здійснення безоплатного ремонту або заміни відповідної продукції у зв’язку з введенням її в обіг.

Термін служби – календарний строк використання продукції за призначенням, протягом якого виробник гарантує її безпеку та несе відповідальність за істотні недоліки, що виникли з його вини, який дорівнює гарантійному терміну.
 

2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

2.1. Продавець зобов’язується на умовах та в порядку, визначених цим Договором, продати Товар на підставі Замовлення, оформленого Покупцем на відповідній сторінці Веб-сайту https://ulis.com.ua, а Покупець зобов’язується на умовах та в порядку, визначених цим Договором, придбати Товар і сплатити за нього грошові кошти.

2.2. Продавець гарантує, що Товар не переданий в заставу, не є предметом спору, не перебуває під арештом, а також на нього відсутні будь-які права третіх осіб.

2.3. Продавець підтверджує, що має всі необхідні дозволи на здійснення господарської діяльності, які регулюють сферу правовідносин, що виникають та діють в процесі виконання цього Договору, а також гарантує, що має право на реалізацію Товару без будь-яких обмежень, у відповідності з вимогами діючого законодавства України.

2.4. Фотографії Товару можуть дещо відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару, з огляду на особливості передачі кольорів та відтінків різних пристроїв, за допомогою яких проглядається Веб-сайт http https://ulis.com.ua. Супроводжуючі Товар опис/характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки.

3. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

3.1. Покупець самостійно оформлює Замовлення на відповідній сторінці Веб-сайту https://ulis.com.ua шляхом додавання Товарів у віртуальний кошик за допомогою натискання кнопки «Додати у корзину» або за допомогою менеджера Інтернет-магазину за умови надання особистого номеру мобільного телефону в розділі «Зв'язок online», на який в подальшому телефонує менеджер Інтернет-магазину та оформлює замовлення.

3.2. У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця, останній має право виключити вказаний Товар із Замовлення/анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця шляхом телефонного дзвінка або направленням відповідного електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем при реєстрації, або іншим способом.

3.3. За умови відсутності Товару Покупець має право замінити його аналогічним Товаром, відмовитися від даного Товару, анулювати замовлення.

4. ЦІНА ДОГОВОРУ ТА ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ

4.1. Ціна кожного окремого Товару визначається Продавцем і вказується на Веб-сайті https://ulis.com.ua. Ціна Замовлення визначається шляхом додавання ціни всіх включених в Замовлення Товарів, яка дорівнює сумі, що підлягає до сплати, яка вказується на Веб-сайті https://ulis.com.ua при оформленні Замовлення в момент його розміщення.

4.2. Ціна договору дорівнює ціні Замовлення. Сума Замовлення може змінюватися в залежності від ціни, кількості або номенклатури Товару.

4.3. При оформленні Замовлення Покупцем на Веб-сайті https://ulis.com.ua оплата за товар здійснюється наступним чином:

Оплата готівкою при купівлі товару в приміщенні магазину за умови попереднього бронювання через замовлення на сайті;

Наложений платіж при відправленні товару через партнерські служби доставки;

Безготівковий розрахунок. Оплата на банківський рахунок магазина;

Оплата банківською карткою, через сервіси LiqPay чи Приват24.

4. Замовлення вважається оплаченим з моменту надходження грошових коштів у повному розмірі на рахунок Продавця.
 

5. УМОВИ ДОСТАВКИ ТОВАРУ

5.1. Доставка придбаного Товару на Веб-сайті https://ulis.com.ua здійснюється: 

компаніями-перевізниками («Нова Пошта») по території України на вказану Покупцем адресу або відповідне відділення компанії-перевізника;

шляхом самовивозу Товару Покупцем зі складу ТОВ «ТК «ЮЛіС» (м. Полтава, вул. Маршала Бірюзова, 47-Б);

силами Продавця (можливі регіони та строк доставки обумовлюються індивідуально з менеджером). 

5.2. Продавець відправляє замовлений Товар протягом 2 робочих днів з моменту підтвердження замовлення Покупцем. Продавець не несе відповідальності за терміни доставки, а обов'язки Продавця вважаються виконаними в повному обсязі та належним чином, якщо протягом двох днів з моменту отримання коштів від Покупця, передав Товар компанії-перевізнику для доставки Покупцю.

5.3. У випадку придбання Товару Покупцем на суму більше 1000 грн та за умови доставки Товару Покупцю силами Продавця, така доставка здійснюється безкоштовно (можливі регіони та строк доставки обумовлюються індивідуально з менеджером). У всіх інших випадках витрати за доставку Замовлення (Товару) покладаються на Покупця (окрім умов, вказаних на сайті окремо).

5.4. Повернення Товару Покупцем здійснюється за його рахунок. У випадку повернення Товару неналежної якості, після встановлення даної обставини, Продавець зобов’язується компенсувати Покупцю вартість повернення протягом п’яти днів з моменту отримання відповідної вимоги Покупця, на підставі наданих документів, що підтверджують такі витрати.
 

6. ГАРАНТІЙНІ ТЕРМІНИ

6.1. Якщо придбаний непродовольчий товар не підійшов споживачу за формою, габаритами, кольором, розміром або споживач не може його використати за призначенням з інших причин, він має право обміняти його на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, протягом 14 днів, не рахуючи дня купівлі. Перелік товарів, які не підлягають обміну встановлюються чинними нормативно-правовими актами.

6.2. Продавець гарантує якість та надійність товару, що постачається, протягом терміну, який передбачено технічними умовами та стандартами для такого товару. 
 

7. ГАРАНТІЙНІ УМОВИ

7.1. У разі виявлення недоліків придбаного товару протягом гарантійного терміну гарантується їх безоплатне усунення, в разі виявлення істотних недоліків – повернення або заміна речей.

7.2. Недолік – невідповідність продукції вимогам нормативно-правових актів і нормативних документів, умовам договорів або вимогам, що пред’являються до неї, а також інформації про продукцію, наданій виробником (виконавцем, продавцем).

7.3. Істотний недолік – недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника (продавця, виконавця), після його усунення проявляється знову з незалежних від споживача причин і при цьому наділений хоча б однією з нижченаведених ознак:

взагалі не може бути усунутий;

його усунення потребує понад чотирнадцять календарних днів;

робить товар суттєво іншим, ніж передбачено Договором.

7.4. Гарантія не розповсюджується на уцінений Товар у разі виявлення недоліків.

7.5. Звернення з питань гарантії розглядаються при дотриманні нижченаведених умов:

продукція в належному вигляді і в оригінальній упаковці;

наявний розрахунковий документ, який підтверджує факт купівлі даного Товару;

документ, що посвідчує особу (паспорт).

7.6.Після закінчення гарантійного терміну звернення щодо недоліків не розглядаються.
 

8. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН

8.1. Продавець зобов’язаний:

8.1.1. Виконати Замовлення Покупця у разі надходження від останнього оплати у повному розмірі.

8.1.2. Передати Покупцю Товар належної якості згідно з вибраним зразком на відповідній сторінці Веб-сайту https://ulis.com.ua, оформленим Замовленням і умовами даного Договору, а також надати інформацію про Товар.

8.2. Продавець має право:

8.2.1. Змінювати ціну Товару, розміщеному на Веб-сайті https://ulis.com.ua в односторонньому порядку з наступним повідомленням Покупця для одержання підтвердження або анулювання Замовлення.

8.2.2. Призупинити виконання своїх зобов’язань у випадку порушення Покупцем умов даного Договору.

8.3.Покупець зобов’язаний:

8.3.1. Своєчасно оплатити і отримати замовлення на умовах цього Договору.

8.3.2. Ознайомитись з інформацією про Товар, яка розміщена на Веб-сайті https://ulis.com.ua.

8.3.3. При отриманні Товару у особи, що здійснила його доставку, впевнитися у цілісності та комплектності Товару шляхом огляду вмісту упаковки. У випадку виявлення пошкоджень чи неповної комплектації Товару – зафіксувати їх в акті, який разом із Покупцем повинна підписати особа, яка здійснила його доставку Покупцеві.

8.3.4. Нести повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов’язань перед Покупцем.

8.4. Покупець має право:

8.4.1. Вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.

8.4.2. Оформити замовлення на будь-який Товар, розміщений на Веб-сайті https://ulis.com.ua.

8.4.3. Повернути Товар у випадках, передбачених Розділом 7 даного Договору.

8.4.4. На отримання від Продавця повної, достовірної, своєчасної інформації про Товар, а також про правила його експлуатації.
 

9. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН ТА ПОРЯДОК ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

9.1. Сторони відповідають за невиконання або неналежне виконання умов цього Договору в порядку, передбаченому цим Договором та чинним законодавством.

9.2. Усі спори, пов’язані з виконанням Сторонами цього Договору, вирішуються у порядку, передбаченому чинним законодавством.
 

10. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

10.1. Інформація, що надається Покупцем є конфіденційною. Інформація про Покупця використовується виключно в цілях виконання його Замовлення (відправлення повідомлення Продавцю про замовлення Товару, надсилання рекламних повідомлень і т.д.).

10.2. Акцептуванням даного Договору або реєстрацією на Веб-сайті https://ulis.com.ua (заповнення реєстраційної анкети) Покупець добровільно надає згоду на збір та обробку власних персональних даних з наступною метою: дані, що стають відомі, використовуватимуться в комерційних цілях, в тому числі для обробки замовлень на придбання Товарів, отримання інформації про замовлення, надсилання телекомунікаційними засобами зв’язку (електронною поштою, мобільним зв’язком) рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про акції, розіграші або будь-якої іншої інформації про діяльність Веб-сайту https://ulis.com.ua.

10.3. Для цілей, передбачених пунктами 10.1. та 10.2. даного Договору, Продавець має право направляти Покупцю листи, повідомлення та матеріали на поштову та електронну адресу Покупця, а також у формі sms-повідомлення, здійснювати дзвінки на вказаний в анкеті номер телефону.

10.4. Покупець дає право здійснювати обробку його персональних даних, у тому числі: розміщувати персональні дані в бази даних (без додаткового повідомлення про це), здійснювати довічне зберігання даних, їх накопичення, оновлення, зміну, передавати третім особою з метою їх подальшої обробки в межах цілей зазначених у пунктах 10.1. та 10.2. даного Договору.

10.5. Продавець не несе відповідальність за зміст і правдивість інформації, що надається Покупцем при оформленні замовлення. Покупець самостійно несе відповідальність за достовірність вказаної при оформленні замовлення інформації.
 

11. ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ, РОЗМІЩЕНИХ НА САЙТІ

11.1. Сайт містить матеріали, товарні знаки, фірмові найменування та інші захищені  законом матеріали, включаючи, але не обмежуючись, тексти, фотографії, графічні зображення, музичні та звукові твори.

11.2. Весь зміст Сайту охороняється законодавством України.

11.3. Покупець не має права використовувати матеріали, розміщені на Сайті, як то: вносити зміни, публікувати, передавати третім особам, брати участь у продажу або уступці, створювати вторинні документи та ін.

12. ІНШІ УМОВИ

12.1. Цей договір укладено на території України і підпорядковується матеріальному праву України.

12.2. Недійсність будь-якого пункту або частини цього договору не веде до недійсності договору в цілому.

12.3. Всі суперечки, що виникають між Покупцем та Інтернет-магазином, вирішуються шляхом переговорів. У разі недосягнення врегулювання спірного питання, Покупець або Інтернет-магазин можуть звернутися за вирішенням спору до судових органів відповідно до чинного законодавства.

12.4. Інтернет-магазин має право вносити зміни в текст цього договору на власний розсуд в будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупців. Актуальна (діюча) редакція договору завжди доступна на Сайті.