Олівці ( 208 )

  Олівці - це канцелярський товар, який використовується по всьому світу. Вони відомі своєю зручністю, легкістю використання та невисокою ціною. Олівці є незамінним інструментом для будь-якої людини, що має справу з письмом або малюванням. У цій статті ми розглянемо різні види олівців та їх застосування.

  Олівці графітні

  Олівці графітні є найпоширенішим видом олівців. Вони складаються з графітової грифеля та дерев'яної оболонки. Існує кілька видів графітових олівців, які відрізняються за ступенем твердості. Найм'якшим є олівець "2В", а найтвердішим - "6H". Чим твердіший олівець, тим більш точна та деталізована може бути лінія, яку він залишає на папері. Олівці графітні використовуються для письма, креслення та малювання.

  Олівці кольорові

  Олівці кольорові складаються з воскової грифельної частини та дерев'яної оболонки. Вони відрізняються за насиченістю кольору та ступенем м'якості. Олівці кольорові використовуються для малювання, розмальовки та ілюстрування.

  Олівці механічні

  Олівці механічні складаються з тонкої грифельної частини та механізму, який переміщує грифель під час заточування. Вони відрізняються за товщиною грифеля, яка може бути від 0,3 до 0,9 мм. 

  Купити олівці можно в мережі магазинів ЮЛіС або в інтернет магазині.

  Актуальні категорії